En Uygun Promosyon Usb Bellek Modelleri

En uygun Usb Bellek Modelleri,

Promosyon usb bellek modellerimiz, teknolojik olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz promosyon ürünleridir. Promosyon usb bellekler tamamen baskıya uygun yazısız olarak üretilir. Çoğu promosyon usb bellek çift taraf baskıya uygunken bazı usb bellek modelleri ise tek taraf baskıya uygundur. Metal usb belleklerden ahşap usb belleklere, plastik usb bellek modellerinden geri dönüşüm malzemelerden üretilmiş çevre dostu usb bellek modellerine bir çok seçenek mevcuttur. Promosyon usb bellek modeli tercih edilirken genelde yapılacak olan; baskı, firma logosu göz önünde bulundurulabilir. Bunun yanı sıra müşterinin içinde bulunduğu sektörde buna etken olabilir. Örneğin mobilya sektöründe ahşap usb bellekler kullanılabilir, bilişim sektöründe ise kart usb bellekler olabilir. Bu birazda müşteri tercihidir.

Yapılacak olan baskı, tanıtımı yapılacak olan bir görsel varsa burada kart usb bellek modellerinden istifade edilerek, Uv baskı tekniği ile istediğiniz baskıyı kart usb belleklerde yansıtmak mümkündür. Kart usb belleler ise yine kendi aralarında çeşitli seçenekler ile sunulur. Bunlar Kartvizit model usb bellekler. Kartvizit usb bellekler tam bir kredi kart ebatlarında olup inceliği sayesinde cepte taşınabilir. Kart model usb belleklerin bir diğer şekli ise yuvarlak model kart usb bellektir. Oldukça küçük ebatlara sahiptir. Küçük bir madeni para büyüklüğünde taşınması kolay anahtarlığa takılabilir. Bir diğer kart usb bellek ise kare kart. Adından da anlaşılacağı üzere tam bir kare şeklinde 4×4 cm boyutlarındadır. Son olarak dikdörtgen kart modeli yine küçük ve kullanışlı kolaylıkla taşınabilir bir usb bellek modelidir. Tüm kart usb bellek modelleri çift taraf baskıya uygundur ve uv baskı yapılabilir.

Bir diğer promosyon usb bellek modelimiz, ahşap usb bellek. Bu modelimizde de farklı şekillerde modeller mevcuttur. Kenarları oval olan veya daha dikdörtgen şekilli olan kapaklı çift taraf baskıya uygundur. Üstelik ahşap usb bellekler diğer usb bellek modellerinden farklı olarak ahşap reklam alanı lazer makinesi ile kazıma yapılmak sureti ile farklı bir baskı yapılabilir. Elbette renkli baskı istenir ise uv veya tampon baskıya da uygundur. Ahşap usb bellekler tamamen endüstri amacı ile üretilmiş olan ağaçlardan üretilerek çevreci bir üründür. Ahşap usb bellekler herhangi için bir ağaç kesilmemiştir. Bu çevreci politika tüm promosyon ürünleri içinde geçerlidir.

Metal usb bellekler her zaman stoklarımızda bulunan en çok satmış olduğumuz usb bellek modelleridir. Mini metal usb belleklerden, döner başlık olan modellere kadar bir çok çeşidi bulunur. 20 ayrı modelin üzerinde bir seçenek mevcuttur. Metal Usb belleklere lazer baskı ile zemin kazınarak markalama yapılır. Bu sayede logo reklam yüzeyinden hiç çıkmaz. Firma logosu her zaman göz önünde olur.

Kristal usb bellek modelimize ise cam içine patlatma lazer dediğimiz özel bir baskı yapılır. Usb bellek takıldığında sipariş aşamasında seçilecek olan ışıkların yanması ile logonun tam anlamıyla bütünleşmesi sağlanır. Bu üründe ışık standart bir özelliktir. Usb bellek takıldığında mavi, kırmızı, beyaz veya yeşil ışık yanar. Logo patlar bu yüzden patlatma baskı diyoruz. Logo cam içinde 3d baskı ile basılır. Metal kutulu seçenekleri ile kutusuna da lazer baskı yapılabilir.

Promosyon usb bellek modelleri; Plastik usb bellekler, OTG usb bellekler yani bilgisayar haricinde telefonada takılabilen modeller, kalem usb bellekler hem kalem hem usb bellek özelliğinde olan modeller,  deri usb bellekler gibi çok çeşitli modellere sahip geniş bir ürün gamına sahiptir. Hemen her sektöre hitap eden ister ekonomik isterseniz daha fantastik veya özel tasarım diye adlandırmış olduğumuz tamamen size ait olan bir tasarımın usb belleğe dönüşmesi gibi dilediğiniz usb bellek modelinin siparişini verebilmeniz mümkündür. İster bir gemi şeklinde dilerseniz bir otomobil veya kedninize ait olan bir makine yeter ki çizimi olsun usb bellek olarak üretimi mümkündür. Yeter ki karar verin en uygun usb bellekleri sizin için üretiyoruz.