Promosyon Usb Bellekler ne kadar zamanda teslim edilir.

Promosyon Usb Bellekler Kaç günde teslim ediliyor.

Her ürün gibi bir promosyon ürünü de toptan alındığında avantaj sağlar. Promosyon USB belleklerde sipariş verilen sayı fiyat avantajı için çok önemlidir. Bizler verilen siparişin adet sayısına bakmadan her bir siparişi, ister 10 adet ister 1000 adet olsun her birini titizlik ile hazırlıyoruz. Sadece yapılacak olan baskı maliyeti baskı aşamasında oluşan işçilik olsun veya işin kargo yapılması konusunda sayı adedi fiyatı doğrudan etkiler.

Promosyon ürünleri bir firmanın prestijidir. Kalite kadar zamanında teslimat da önemlidir. Toptan usb bellek üretiminde zamanında teslimat prensipli bir iş yönetimi ile mümkündür. Yeter ki planlı bir iş yönetimi olsun. Firmamız bir çok üründe stoklu çalışmaktadır. Stoklu ürünler 2-3 günde teslim edilirken yurtdışı siparişler ise hava kargo ile 3-4 hafta gibi bir sürede teslim edilebilir.

Önemli olan promosyon ürününden verim almak ise zamanında teslim edilemeyen üründe bir kazanç elde edilmez.

Promosyon USB bellekler de zamanında teslimat

Gelişen teknoloji ile makinelerin hızı da yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesine hızına tam anlamıyla olumlu yönde etti etmektedir.

Bir işi bünyenize katmak için iyi fiyat vermek kadar kısa süre de teslim etme garantisi de bir müşteri için çok önemlidir. Promosyon USB bellekler  de en ekonomik ve hızlı baskı tekniği lazer baskı yani lazer markalamadır. Lazer markalama zemini kazıma yöntemidir. Bu baskı tekniği zaman zaman iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de bir günde teslim etme imkanı sağlar.