Urun 0 Metal Kutu 300x214

Büyüyen ekonomilerde reklam ve tanıtım işlemleri büyük önem taşır. Sektörlerin durumlarına göre müşteri potansiyeline firmanın adının duyurulması ve aklında yer etmesi için çok farklı uygulamalar yapılır. Bu uygulamaların bir kısmı gelişen teknolojiden yararlanarak yapılan tanıtımları içerir. Promosyon ürünleri hazırlanılması ve muhatap olunan kişilere verilmesi reklam ve tanıtım işlemlerinin özel bir çeşididir. Bu uygulama ile müşteri çevresinin dikkatini çekerek aklında yer etme sağlanmış olur. Promosyon ürünleri çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Promosyon usb bellek gibi özel ürünler ile teknolojiyi takip eden kişilere yönelik tanıtım ve reklam sağlanmış olacaktır.

Promosyon Usb Bellek

Promosyon usb bellek, üzerinde tanıtımı yapılan işletme ya da kişilerin bilgilerinin, amblemlerinin ya da başka görsellerin yer aldığı belleklerdir. Baskı sistemlerinin gelişmesi ile birlikte tanıtım ve reklam işlemlerinde bu tarz ürünler yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Usb bellekler de bilgisayarların yaygınlaşması ile her alanda kullanılmaya başlamıştır. Hemen herkesin yanında en az bir usb bellek bulunur. Fiyatlarının da düşmesi ile birlikte çok daha yaygınlaşarak reklam ve tanıtım işlerinde kullanılmaya başlamıştır. Üzerinde baskı makineleri tarafından basılan reklam yazıları ve logo gibi şeyler ile tanıtımlar sağlanabilir. Bu şekilde usb bellek kullanacak olan kişiler her kullanımlarında firmanın tanıtımı ile karşılaşmış olur. Çok farklı kesimler tarafından kullanılması sayesinde küçük bir usb bellek ile çok geniş alana hitap etmek mümkün olur.

Promosyon Usb Bellek Çeşitleri

Promosyon usb bellek, model olarak çok geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Özellikle ithal olarak gelen toptan ürünler ile birlikte çok geniş ürün yelpazesi reklam işlemlerinde kullanılmaya başlamıştır. Model seçenekleri arasında ince ve kart şeklinde olan ürünler en çok tercih edilen modellerdendir. Bu modeller az yer kapladıkları ve kullanımı kolay olduğu için daha fazla tercih edilir. Kapaklı modeller farklı seçenekler ile sunuluyor. Döner kapaklı ya da düz şekilde tasarlanabiliyor. Promosyon usb bellek Kullanılan malzemeye göre de metal ya da plastik seçenekleri de bulunur. Plastik ürünler daha uygun fiyatlı olarak sunulurken metaller daha pahalı olabiliyor. Bunlara ek olarak otg özellikli ve usb3.0 hızda olan modellerde kullanılabilir.